ПРО СТУДІЮ

Architectural studio - Andrii Gudz

Формування нашої студії почалося ще в далекому 2006 році під керівництвом архітектора Гудзь Андрія. За цей час ми минули довгий шлях розвитку і становлення нас як професіоналів своєї справи. Починаючи з проектування індивідуальних житлових будинків, в наслідку ми розширили свою діяльність до проектування і реконструкції житлових, громадських, промислових об'єктів, реставрації пам'яток архітектури, а також дизайну інтер'єру та ландшафтного дизайну.

Філософія нашої студії

Філософія нашої студії: кожний клієнт індивідуальний. Саме для нього ми створюємо той простір, де він живе, працює, відпочиває і при цьому відчуває себе комфортно.

Наша команда включає в себе більше 15 фахівців. Це сертифіковані архітектори, дизайнери, конструктора, інші фахівці з систем водопостачання і каналізації, опалення, вентиляції та кондиціонування, електричних і слабкострумових систем, ландшафтного, графічного і предметного дизайну.

Ми надає широкий спектр послуг у сфері проектування об'єктів архітектури та дизайну, в тому числі:

  • Комплексні роботи з проектування не тільки об'єктів нового будівництва, але також спеціалізуємося на реконструкції існуючих об'єктів, реставрації пам'яток архітектури.
  • Дизайн інтер'єру, предметний, графічний, комерційний, ландшафтний дизайн.
  • Авторський нагляд.

Ми готові почати роботу на будь-якій стадії проекту і запропонувати професійні рішення, починаючи від створення концепції до реалізації проекту. Наші фахівці висококваліфіковані і володіють достатніми знаннями і досвідом для реалізації ідей будь-якої складності. Ми націлені на створення сучасних авторських проектів різного спрямування і різних стилів. Знаємо як з'єднати стиль, якість і комфорт. Розробляючи проект, враховуємо побажання і переваги замовника, а також діючі норми. Забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і професійний підхід до роботи з повною віддачею і любов'ю до своєї справи.

     Architectural studio - Andrii Gudz
     © Всі права захищені 2013-2022.

Контакти

+38 (067) 174 83 86
mail: andrii.gudz@gmail.com
Графік роботи: 10:00 - 18:00

Соціальні мережі